Chusta do noszenia dziecka – za i przeciw

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe Monika Strzelczyk Monika Strzelczyk 1 rok, 8 miesiące temu.

 • Autor
  Wpisy
 • #8686
  Zdjęcie profilowe MySweetLove MySweetLove 
  Zablokowane

  Dotyczy: Chusta do noszenia dziecka – za i przeciw.

  Nosicie #dziecko w chuście wykorzystując okazję do budowania więzi, zapewnienia poczucia bezpieczeństwa dziecku, wygody? Czy wręcz przeciwnie, z powodu braku wygody, energicznych ruchów #chusta do noszenia dziecka się u was nie sprawdza?

  #8692
  Zdjęcie profilowe Martyna Wrona Martyna Wrona 
  Uczestnik

  Uważam, że #chusta do noszenia #dziecka to bardzo dobry pomysł. Istotne jest jednak wiązanie. Jeśli źle zwiążemy możemy wyrządzić dziecku krzywdę! Wiązanie musi być mocne i otulać całe plecy, które powinny ułożyć się w literę C, wtedy jest bezpiecznie. A co do energicznych #dzieci… jak się dobrze zwiąże to #dziecko przestaje być #energiczne 😉 … jeśli jest przyzwyczajane do noszenia w chuście to nie ma z tym problemu.

  #8732
  Zdjęcie profilowe Monika Strzelczyk Monika Strzelczyk 
  Uczestnik

  Wiele obiadów w domu powstało dzięki chuście 😉 tak jak i #porządki, #zabawa ze starszakiem. Używałam z #synem, używam z #córa. Chustoświrką nie jestem ale dostrzegam ogromne zalety noszenia i dużą wygodę. Zakupy z chustą sa dużo przyjemniejsze dla całej rodziny.

Wpisów 3 - 1 do 3 (z 3 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

©2017 My Sweet Love

lub

Zaloguj się

lub    

Nie pamiętasz hasła?