Moda na sport po porodzie – jakie dyscypliny uprawiacie?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe Julia Mroczek Julia Mroczek 7 miesiące temu.

 • Autor
  Wpisy
 • #8576
  Zdjęcie profilowe Martyna Wrona Martyna Wrona 
  Uczestnik

  Cześć.

  #Sport jest ostatnio #modny sam w sobie, a w naszym przypadku często konieczny. Zastanawiam się nad jakąś aktywnością po porodzie. Tylko nie mam pojęcia na co się zdecydować. Jaki sport po porodzie będzie najwłaściwszy? Jakie dyscypliny w waszym przypadku były najlepsze?

  Rozważam #bieganie, #nordicwalking, #rower. Chyba, że coś bardziej ambitnego polecacie? 🙂

  #8577
  Zdjęcie profilowe Monika Stępień Monika Stępień 
  Uczestnik

  Do rozważenia jeszcze #crossfit. Bardzo wyczerpujące #ćwiczenia, więc radzę z tym ostrożnie zaczynać, ale są świetne, ogólnie rozwojowe i zawsze jest coś nowego, więc nie jest #nudno jak np podczas biegania czy na rowerze o #nordicwalking nie wspomnę 😉

  #8728
  Zdjęcie profilowe MaKo MaKo 
  Uczestnik

  Ważna jest #motywacja… Jeżeli jej brakuje (tak jak to było w moim przypadku:-)), warto podłączyć sie do innej świeżo upieczonej #mamuśki- wspólnie, nawet na odległość, cokolwiek by to nie bylo trenuje sie lepiej;-) u nas padło na ogolno rozumiane #ćwiczenia. Na przemiennie każda z nas co jakis czas proponuje nowy zestaw, by sie na szybko nie znudziło.

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 rok, 8 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe MaKo MaKo.
  #8929
  Zdjęcie profilowe Katharina Katharina 
  Uczestnik

  Ja przez całą ciąże była aktywna. Przede wszystkim postawiłam na spacery i dwa razy w tygodniu chodziłam a aqua fitness. Natomiast po porodzie biegam, jeżeli mam na to czas i mogę się wyrwać z domu, a jeżeli nie to korzystam z roweru stacjonarnego w domu.

  #8984
  Zdjęcie profilowe Julia Mroczek Julia Mroczek 
  Uczestnik

  Również byłam aktywna przez cała ciążę. Oczywiscie najmniej pod koniec, starałam sie jednak codziennie spacerować. Nawet jak byłam w 8 miesiącu. NIe uchroniło mnie to niestety przed przytyciem bo jednak tych kilka niechcianych kilogramów przybrałam….

  Aktualnei jestem w trakcie odchudzania. Udało mi się juz zrzucić prawie 10 kilogramow ( jeszcze przede mną drugie tyle). Powiem Wam jednak,ze obecnie czuję się o wiele bardziej atrakcyjnie:
  https://sklepgwinner.pl/blog/5-powodow-dla-ktorych-warto-zaczac-biegac-na-wiosne/

  Warto jest przede wszystkim biegac.

Wpisów 5 - 1 do 5 (z 5 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

©2017 My Sweet Love

lub

Zaloguj się

lub    

Nie pamiętasz hasła?