Whisbear – co sądzicie o szumiącym misiu?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe Monika Strzelczyk Monika Strzelczyk 1 rok, 8 miesiące temu.

 • Autor
  Wpisy
 • #8519
  Zdjęcie profilowe MySweetLove MySweetLove 
  Zablokowane

  Dotyczy: Whisbear – szumiś. Jakie opinie zbiera szumiący miś?.

  Głośno o szumisiu od jakiegoś czasu. Wśród zalewu pozytywnych opinii znajdują się także mniej pochlebne, choć rzadko krytyczne. Jak #Whisbear działa na Wasze #dziecko? Jaki jest Wasz odbiór?

  #8553
  Zdjęcie profilowe Agnieszka Dergacz Agnieszka Dergacz 
  Uczestnik

  Działa świetnie, jeśli chodzi o funkcje usypiające to jest niezastąpiony. Próbowałam różnych dźwięków z telefonu, ale #whisbear działa najlepiej. Estetyka wykonania tez na wysokim poziomie. Pytania czy to #miś czy może #piesek czy #ośmiornica pewnie pozostaną bez odpowiedzi, ale mi się osobiście podoba ta koncepcja i brawo za pomysł.

  #8723
  Zdjęcie profilowe Anula Anula 
  Uczestnik

  To chyba kwestia zupełnie indywidualna. Mojej #córki nie uśpi, ale podczas dnia skutecznie pomaga przy drzemkach tworząc barierę dźwięków. Nie dochodzą do niej głosy i dźwięki zza ściany szumu misia. Ubolewam nad tym, ale może to i lepiej, że poza tym normalnie zasypia. Osobiście #miś mi się bardzo bardzo podoba, sama go uwielbiam i potrafię przy szumie zamknąć oko 🙂
  #Córka dopiero co skończyła pięć miesięcy, więc może wszystko się jeszcze zmienić 🙂 😂

  #8724
  Zdjęcie profilowe Monika Stępień Monika Stępień 
  Uczestnik

  No tak, każde #dziecko inaczej reaguje. U mnie z kolei nie było spania bez szumisia. Może to kwestia przyzwyczajenia była, ale w pewnym momencie, bez #Whisbear‘a nie było mowy o usypianiu 🙂 Sam wygląd misia jest super innowacyjny i nowoczesny.

  #8731
  Zdjęcie profilowe Monika Strzelczyk Monika Strzelczyk 
  Uczestnik

  Z pierwszym synem używaliśmy aplikacji z telefonu, w drugiej ciąży jak tylko zobaczyłam #Szumisia wiedzialam ze to będzie jeden z pierwszych zakupów. Na poczatku mlodej bylo to zupelnie zbędne, po 2-3 miesiacach okazal się niezastąpiony. Nie muszę się obawiać, że ktoś akurat zadzwoni i ją obudzi, niebezbieczne fale też są daleko od niej. Wyglądem też mi odpowiada, moja mała jeszcze nie zwraca na niego uwagi, woli rozglądać się za starszym bratem i jego autami 😉

Wpisów 5 - 1 do 5 (z 5 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

©2017 My Sweet Love

lub

Zaloguj się

lub    

Nie pamiętasz hasła?