keep wool WARSAW bawełniane ubranka i koce z kołysankami

keepwoolwarsaw

keep wool WARSAW bawełniane ubranka i koce z kołysankami

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? Każdy chciałby to wiedzieć, a najbardziej chyba firmy, które mają w swojej ofercie produkty skierowane do małych dzieci i ich rodziców. Firma keep wool WARSAW zrobiła coś, czego dotąd nie wymyślił nikt, a co z pewnością wielu zainspiruje do kolejnych podobnych udoskonaleń w relacjach dziecko-rodzic.

Bawełniane ubranka i koce z kołysankami

Ubranka, które się wyróżniają

To co wyróżnia KeepWool Warsaw na rynku produktów dedykowanych małym dzieciom, to przede wszystkim połączenie tradycyjnego rzemiosła z nowoczesną technologią. Z jednej więc strony mamy tradycję, czyli ręczne wytwarzanie przy pomocy szydełka bądź drutów z wysokogatunkowej przędzy: wełny peruwiańskiej oraz bawełny organicznej PIMA. Z drugiej nowoczesność. Zapytasz, co może być nowoczesnego w bawełnianych ubrankach dla dziecka? Odpowiedź jest jedna, każdy produkt posiada specjalną metkę zbliżeniową, w której został ukryty specjalny tag NFC. Jego użycie umożliwia rozszerzenie funkcjonalności wyrobów Keep Wool Warsaw.

keep wool WARSAW Bawełniane ubranka i koce z kołysankami

Wysokogatunkowa wełna

Firmie Keep Wool Warszawa udało się wstrzelić w idealny czas. Klienci uwielbiają bowiem produkty rzemieślnicze, wytwarzane własnoręcznie. Trwa również moda na wełniane ubranka dla dzieci. Założyciele sklepu podeszli do tematu zawodowo. Do z pozoru zwykłych rzeczy, dodali ciekawą aplikację na telefony. O tym jednak w dalszej części. Na uwagę zasługuje przede wszystkim jakość użytych materiałów. Peruwiańska wełna i bawełna, to solidny materiał odporny na mechacenie.

keep wool WARSAW bawełna organiczna

Jak działają ubranka z melodyjką?

Wyobrażenie wielu osób jest takie, że w środku swetra czy koca jest mechanizm, który gra melodyjki. Wcale jednak tak nie jest.

keep wool warsaw bawełna organiczna

– Posiadamy dedykowaną aplikację mobilną, gdzie w tym momencie wgrane są dwie kołysanki. Po zeskanowaniu metki telefonem należy wybrać kołysankę i czas jej odtwarzania (do 15 min). Przy każdym produkcie działa to tak samo – wyjaśniają pomysłodawcy projektu. Przy użyciu smartphona, za pośrednictwem aplikacji mobilnej „Keep Wool” dostępnej w Google Play, każdy może odtwarzać dziecku do snu wybrane kołysanki. – To jedyny produkt tego typu na rynku – chwali się producent. Ten niespotykany dotąd pomysł ma okazję zadziałać na większą skalę.

keep wool WARSAW ubranka z NFC


keepwoolWARSAW
keep wool WARSAW to marka oferująca produkty dla niemowląt i dzieci, wykonane ręcznie z wyselekcjonowanej, wysokogatunkowej wełny i bawełny organicznej. Dodatkowo produkty wyposażyliśmy w specjalne tagi NFC, które łącząc się z aplikacją mobilną, dostępną w Google Play, rozszerzają ich funkcjonalność o możliwość odtwarzania kołysanek w szybki i ławy sposób.

Znajdź keep wool WARSAW na portalu MySweetLove lub na Facebooku

1 komentarz
  1. keepwoolWARSAW 4 lata temu

    Zapraszam do udziału w konkursie z okazji zbliżającego się Dnia Matki, do wygrania jest nasz sweterek w rozmiarze 0-6 miesięcy. Konkurs ruszył na Instagramie @keepwoolwarsaw.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 My Sweet Love

lub

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?