Personalizowana muzyka dla dzieci – DUBI

Dubi personalizowana muzyka dla dzieci

Personalizowana muzyka dla dzieci

Szukając prezentu dla swoich pociech często zapominamy, że dzieci cieszą się z najmniejszych rzeczy. Szczególną radość sprawiają im kolorowe książeczki oraz płyty z wesołymi piosenkami. Jeśli szukamy radosnej muzyki idealna będzie personalizowana muzyka dla dzieci od Dubi.

Nauka przez zabawę – zabawa przez naukę

Dwie rysunkowe postacie z okładki – sowa Dudu i królik Bibi, zachęcają w piosenkach do wspólnej zabawy. Zwracają się do dziecka po imieniu, z jednej strony zachęcając, a z drugiej motywując do określonych działań. Dzieci szybko „zaprzyjaźniają” się ze zwierzętami . Nie chodzi jednak w tym wszystkim tylko o dobrą zabawę. Dziecko z pomocą zwariowanej zajęczycy i ciekawskiej sowy poznaje różne wartości. Dudu i Bibi na przykład zachęcają do sprzątania po zabawie, ale również uczą dziecko zwrotów grzecznościowych.

muzyka dla dzieci

Dubi to idealna forma zabawy, nauki oraz interakcji. Płyta adresowana jest dla dzieci do 6 roku życia. Co ważne, jak zapewnia producent „płyta rośnie razem z dzieckiem”. Co należy rozumieć przez to sformułowanie?

W utworach ukryte są różne stopnie trudności, co pozwala cieszyć się płytą dzieciom w różnym wieku. Radość dziecka dodatkowo wzmacnia to, że jego imię pojawia nie tylko na okładce, ale przede wszystkim w piosenkach (łącznie aż 70 razy!).

Utwory zostały skomponowane w taki sposób, aby nie drażnić rodziców. Wprost przeciwnie. Przyjemne piosenki wybrzmiewające z odtwarzacza cieszą uszy całej rodziny. Co więcej, okazuje się, że po kilku muzycznych seansach teksty piosenek oraz melodie nucą wszyscy – rodzice, dziadkowe, wujostwo, na dzieciach kończąc. Na krążku znajduje się 12 utworów utrzymanych w różnej stylistyce muzycznej – od regggae i disco, po swing i salsę.

Płyta przygotowana przez profesjonalistów

Za realizację płyty odpowiadają doświadczeni muzycy i aktorzy. Pomysłodawcami płyty są Mieszko Barglik (ukończył szkołę aktorską we Wrocławiu) oraz Dominika Hentosz (dziennikarka). Za teksty odpowiada Jan Naturski (tekściarz, aktor, reżyser, pedagog. Jego autorski musical „Umwuka” można obejrzeć w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu). Muzykę skomponował Grzegorz Mazoń (multiinstrumentalista znany oraz współpracownik Wrocławskiego Teatru Lalek) W rolę Bibi wcieliła się Alicja Kalinowska (pedagog, wokalistka zespołu Poprzytula). Dudu to Patryk Bartoszewski, związany z Polskim Radiem i teatrem dla dzieci.

Imienna muzyka dla dzieci to wyjątkowy pomysł na prezent z każdej okazji.


Dubi personalizowana muzyka dla dzieci
DUBI imienna muzyka dla dzieci – to zabawa, nauka i interakcja dla dzieci od 1 do 6 roku życia. Tylko u nas bohaterowie płyty zwracają się bezpośrednio do Twojego dziecka stając się jego przyjaciółmi podczas zabaw i nauki przy dźwiękach niezapomnianych piosenek.
Dudu i Bibi z radością uszczęśliwią Twój skarb w krainie rozmaitych stylów muzycznych!
Wybrane imię dziecka pojawia się na płycie ponad 70 razy.
Dudu i Bibi zapraszają do wspólnej zabawy!
Juhuu!

Znajdź DUBI na portalu MySweetLove lub bezpośrednio na stronie www.dubi.com.pl

komentarze 2
  1. dubi - personalizowana muzyka dla dzieci 5 lat temu

    Zapraszamy do posłuchania Dudu i Bibi na naszym kanale YT https://www.youtube.com/watch?v=_AWXkQo_hU4&list=PLKtuh1UlaA-QkbTKNTnbmQ1M9v3ptQ-6y 🙂
    Płytę lub wersję mp3 możesz zamówić w klepie internetowym http://www.dubi.com.pl 🙂

  2. Kasia 5 lat temu

    Mój synek dostał w prezencie DUBI i pokochał te pioseneczki  Za każdym razem, gdy słyszy swoje imię, tak się słodko cieszy  Uważam, że to super pomysł na edukacyjny prezent, w dobie tych ogłupiających zabawek 😉

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2021 My Sweet Love

lub

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?