Szczeniaczek Uczniaczek i jego siostrzyczka

Szczeniaczek uczniaczek

Szczeniaczek Uczniaczek i Siostrzyczka Szczeniaczka Uczniaczka

Fisher Price słynie ze swoich interaktywnych zabawek. Jednymi z najpopularniejszych są dwa miłe pieski – Szczeniaczek Uczniaczek oraz Siostrzyczka Szczeniaczka Uczniaczka. Przyjrzyjmy się tym zabawkom z bliska.

Zarówno szczeniaczek, jak i Siostrzyczka Szczeniaczka Uczniaczka są dedykowane dzieciom od 6-miesiąca życia. Ta interaktywna przyjemna w dotyku zabawka to pluszowy pies. Zarówno Szczeniaczek Uczniaczek, jak i jego siostrzyczka mają wesołe minki. Są to kolorowe zabawki i na pierwszy rzut oka widać, że dziecko będzie miało przednią zabawę.

Szczeniaczek Uczniaczek dla chłopców

Szczeniaczek Uczniaczek to przyjemna w dotyku zabawka. Można rzec, że to typowy pluszak, jednak każdy z rodziców, jak również dziecko doceni jego interaktywność. Z racji tego, że na rynku dostępna jest również zabawka nazywana Siostrzyczką Szczeniaczka Uczniaczka uznaliśmy, że Szczeniaczek Uczniaczek jest adresowany do chłopców, a jego siostra do dziewczynek. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby dzieci bawiły się jedną czy druga wersją. Obie posiadają podobne funkcje, ale mówią innymi głosami i śpiewają inne piosenki.

Szczeniaczek Uczniaczek wyposażony jest w 3 tryby: wyłącz, ABC – nauka, nutka – zabawa. Dziecko naciskając poszczególne części ciała, uczy się ich nazw, a także kolorów, liter, liczb i prostych powiedzonek. Co więcej, Szczeniaczek Uczniaczek lubi się przytulać, o co często prosi, a ponadto mówi „kocham cię”. Na brzuszku jest także świecące serduszko, które po naciśnięciu również powoduje, że Szczeniaczek Uczniaczek zaczyna śpiewać piosenki i mówić.

Siostrzyczka Szczeniaczka Uczniaczka dla dziewczynek

siostrzyczka szczeniaczka uczniaczkaSiostrzyczka Szczeniaczka Uczniaczka ma kolorowe łapki, które po naciśnięciu wydają kilka dźwięków. Łapka w kolorze zielonym na 3 tryby: wyłączony, ABC – nauka, nutka – zabawa lub w wersji z poziomami, 3 poziomy zależne od wieku dziecka, gdzie na każdym z poziomów zabawka odkrywa przed maleństwem coraz to nowsze i trudniejsze rzeczy. To nie koniec atrakcji – zabawka posiada ponad 40 piosenek, melodii oraz powiedzonek. Wybierając tryb „nauka” zabawka uczy maluszka liter, liczb, kolorów oraz części ciała. Tak więc naciskając na ucho, dziecko dowiaduje się, że to właśnie ta część ciała. Naciskając na rękę w żółtym kolorze, zabawka informuje je o kolorze i części ciała: „żółta ręka”. Po nauce dziecko może przejść do zabawy. A więc naciskając na brzuszek zabawka się śmieje i śpiewa piosenkę o humorze, a na inne części ciała edukacyjne piosenki. Na brzuszku dodatkowo umieszczone jest świecące serduszko, które także posiada dodatkowe funkcje. Po naciśnięciu na nie zabawka śpiewa piosenki dla dziewczynek. Poza tym jest bardzo miła. Siostrzyczka Szczeniaczka Uczniaczka uczy, jak być grzecznym, szczerze przyznaje, że nas kocha lub że jesteśmy jej przyjaciółmi. A oprócz tego… jest mięciutka i można się do niej przytulić, do czego sama też często namawia.

Wersja z sukienką lub polsko-angielska

szczeniaczek uczniaczek wersja polsko angielskaW sklepach dostępnych jest kilka wersji produktu, które różnią się od siebie materiałem i wykonaniem (np. nowsza wersja Siostrzyczki Szczeniaczka Uczniaczka ma różową sukienkę, a starsza nie posiada sukienki). Dostępne są również Szczeniaczki Uczniaczki w wersji polsko-angielskiej. Warto więc wybrać się do sklepu osobiście, aby zdecydować która naszym zdaniem będzie najlepszą wersją dla maluszka. Do zestawu są dołączone baterie AAA, więc zabawka jest gotowa do użytku od razu po zakupieniu jej w sklepie. Baterie umieszcza się w urządzeniu umieszczonym na „plecach” zabawki. Tam też znajduje się załącznik. W razie konieczności można więc zabawkę całkowicie wyłączyć.

Opinie na forum

Jakie opinie na temat tych interaktywnych zabawek mają użytkownicy naszego forum? Zobacz i podziel się swoją opinią na forum w temacie:
Szczeniaczek Uczniaczek i jego siostrzyczka.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 My Sweet Love

lub

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?