Zaskocz mamę – pierwsza taka usługa w Polsce

zaskocz mamę - zdjęcia, sesje, powitanie dziecka noworodka

Zaskocz Mamę (www.zaskoczmame.pl ) – pierwsza taka usługa w Polsce!

Kinga – pomysłodawczyni i założycielka strony Zaskocz Mamę zajmuje się organizacją uroczystego, a za razem intymnego powitania w domu Mamy i Maleństwa po porodzie. Nie straszne jej są nieszablonowe motywy czy formy tego powitania, a nawet chętnie łamie stereotypowe podejście do barw które towarzyszą oczekiwaniu na Maleństwo; bawi się stylizacjami i na pierwszą sesję zamiast słodkiego pokoiku wybrała po prostu stodołę.

zaskocz mamę - zdjęcia, sesje, powitanie dziecka noworodka

Odwiedźcie konieczne stronę, a dowiecie się jak może wyglądać przykładowa dekoracja oraz jak jeszcze możecie zaskoczyć Mamę (także jeszcze w trakcie ciąży). Na blogu strony www.zaskoczmame.pl znajdziecie również ciekawe porady np. 10 przykazań dla taty jak powitać Mamę i Maleństwo w domu po porodzie; co przygotować do jedzenia tego dnia, jak wykonać samodzielnie dekoracje oraz możecie poczytać o tym, co w Polsce staje się coraz bardziej popularne tzw. Bociankowe czyli BabyShower. Wszystko dopasowane do różnych potrzeb i upodobań.

zaskocz mamę - zdjęcia, sesje, powitanie dziecka noworodka

Idea i pomysł jest bardzo piękny szczególnie, że jest to nowatorski pomysł, którego nie znajdziecie na polskim rynku, dlatego serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony. Oprócz tego Zaskocz mamę ma swój profil u nas. Spotkajmy się również na My Sweet Love nawiązując dyskusje na różne tematy.
Zapraszamy także do nowej grupy pt. Powitanie Mamy i Maleństwa po porodzie w DOMU – jak to było u Was?. Opowiedzcie nam jak ten dzień wyglądał u Was.

komentarze 3
 1. Anna 4 lata temu

  Naprawdę super pomysł! Chyba muszę podsunąć tę stronkę mężowi

  • mysweetlove 4 lata temu

   Koniecznie 🙂

 2. Zaskocz mamę 4 lata temu

  Ojjj koniecznie ❤️

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 My Sweet Love

lub

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?