Whisbear, o co tyle szumu? Czyli szumiący miś dla dziecka

Wiele ludzi pyta jak sprawdza się miś Whisbear? Moje dziecko dostało go na drugie urodziny i polubił go od pierwszego spojrzenia. Ta relacja trwa do dziś. Miś poza innymi zabawkami dziecka jest jedną z ulubionych pluszaków Olka.

Miś Whisbear czyli szumiący pluszak

Właśnie chodzi tu o ten szum, który wydaje pluszak. Te dźwięki działają uspokajająco na dziecko, ponieważ delikatny szum sprawia, że niemowlęta i dzieci, które maja problem z zasypianiem i nocne leki pozwala im się uspokoić i spokojnie zasnąć. W dawnych czasach kobiety używały suszarek i tego typu urządzeń aby uspokoić malucha. Moja koleżanka do uśpienia córki również używała suszarki, wydawało mi się to bardzo dziwne, ale to naprawdę działało. Olek swojego szumisia dostał w prezencie urodzinowym i był to strzał w dziesiątkę. Miś jest przeuroczy, ma śliczny pyszczek, łapki z szeleszczącego materiału, dzięki czemu znakomicie się sprawdza jako zabawka sensoryczna dla dziecka. Magnesy do zaczernienia misia na przykład o łóżko zostały umieszczone w łapkach pluszaka.

Pierwsze wrażenia

Gdy dotarł do mnie whisbear to miałam bardzo sceptyczne podejście do niego Olek był już na tyle duży, ze wątpiłam ze pluszak się sprawdzi. Jednak okazało się, ze jest on niesamowity, to super przyjaciel do spania. Pluszak jest uszyty z delikatnego materiału w różnych kolorach, dostępny jest w różnych kolorach, zrobił na mnie duże wrażenie swoim oryginalnym kształtem.

Przejdźmy jednak do szumi bo to on jest najważniejszy, czy on naprawdę uspokaja? U mnie się sprawdził, ale pewnie są dzieciaki na których ten pluszak nie działa. Choć muszę przyznać, że moje pierwsze wrażenia po uruchomieniu zabawki były słabe, było głośne i zastanawiałam się jak dziecko ma przy tym zasnąć. Ale okazało się, ze byłam w bardzo dużym błędzie i nawet dziś to ja przy nim zasypiam gdy Olek przynosi go nam do łóżka.

Co to jest i jak działa funkcja CRYsensor?

CRYsensor to czujnik, który wykrywa płacz dziecka i sam się włącza. Pluszak automatycznie po 40 minutach wydawania kojącego dźwięku wyłącza się. Sam szum nie jest głośny czy uciążliwy, bo schowany jest w główce misia, jest bardzo dobry do zasypiania. Płacz budzącego się dziecka włącza szum pluszaka na 20 minut i jest to w pełni zautomatyzowane.

Ciekawostka

Jako ciekawostkę mogę powiedzieć, że szum misia można regulować! W tym celu trzeba wcisnąć i przytrzymać „szumiące okrągłe pudełko przez troszkę dłużej. Żadne dziecko nie przejdzie obok niego obojętnie. U nas sprawdził się idealnie, zdarza się, że zasypiamy razem z nim.

Kiedy Olek poszedł z nim do przedszkola, nikt nie przeszedł koło niego obojętnie. Cieszył się wielkim powodzeniem wśród innych dzieci. Dzieci lubią mieć poczucie bezpieczeństwa i zdarza siię, że zabierają swojego pluszaka do przedszkola. Uwielbiają się przytulać i mieć pluszowego przyjaciela. Czy miś działa? Tak, działa i to niei tylko na Olka, ale i także na mnie. Jest z nami w różnych sytuacjach a aucie czy u babci i jest idealny jako przytulanka. Olek kocha go tulić.

Whisbear to polski produkt dlatego warto go polecać innym. Taki pluszak to idealny prezent dla noworodka, który sprawi mu niesamowitą radość, a rodzicom umożliwi spokojny sen. Uszy i nóżki misia są kontrastowe i szeleszczące, dlatego to również idealna zabawka sensoryczna dla dziecka. Whisbear jest w całości i zaprojektowany i wykonywany w Polsce.

Wraz z misiem w zestawie można kupić także otulacz, który przypomni dziecku miejsce, w którym znajdował się przez 9 miesięcy. Ich pozytywne działanie potwierdzili specjaliści do spraw rozwoju noworodków i niemowląt. Miś dostał Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka Jest idealny dla dzieci, które mają problem z zasypianiem. Zdobył też nagrody w różnych konkursach m.in. prestiżową nagrodę główną Kind + Jugend Innovation Award. Zyskuje coraz większą popularność na całym świecie.

Whisbear idealnie sprawdza się w łóżeczku, ale też podczas spaceru. Whisbear posiadają specjalne zapięcie, dzięki któremu powiesiimy zabawkę na wózku, foteliku samochodowym, nosidełku czy przyczepimy dna rękę.

Miś Whisbear to gwarancja bezpieczeństwa, pluszak przeszedł setki testów i uzyskał międzynarodowy atest bezpieczeństwa TUV Rheinland. Wszystkie produkty marki Whisbear są w całościi wykonywane w Polsce i nie mają substancji szkodliwych lub toksycznych dla dzieci. Dlatego spokojnie można je kupić bez obaw, że mogą mieć z nimi kontakt już od pierwszego roku życia.